BUŁGARIA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE SŁONECZNE WAKACJE NESEBER-POMORIE-BURGAS
Symbol oferty: 825/1841
Państwo: Bułgaria
Region: Morze Czarne Słoneczny Brzeg
Miasto: Słoneczny Brzeg
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Kolacja, Wg programu
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
  • Basen
  • Restauracja
  • Klimatyzacja indywidualna
  • Internet
świadczenia:
Cena obejmuje: 7 /10/11 noclegów w hotelu *** pokoje 2,3- osobowe z łazienkami i TVSAT, Wyżywienie: 3 posiłki dziennie z napojami i winem, Przelot samolotem na trasie: Katowice-Varna-Katowice, Transfery na trasie: VARNA-HOTEL-VARNA autokarem LUX, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NW, Kl i bagaż, Choroby Przewlekłe, program turystyczny- wycieczki zawarte w programie, taksę klimatyczną.
Cena podstawowa:
OSOBA DOROSŁA, Ubezpieczenie NW, KL, BP, Pokój 2 osobowy, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
SŁONECZNY BRZEG:
To region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Sam Słoneczny Brzeg jest uważany za najpiękniejsze kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, a leżący nieopodal Nesseber to perła Bułgarskiej Riwiery. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wczasy rodzinne.Największą atrakcją Słonecznego Brzegu jest fantastyczna plaża, 6-cio kilometrowy pas złotego piasku w formie półksiężyca otoczony wydmami i dużymi hotelami. Miejscami plaża osiąga 60 m szerokości. Została oznaczona Błękitną Flagą, jako jedna z najczystszych plaż w Europie. Morze 200 m od brzegu w większości nie przekracza 2 m głębokości. Dzięki bryzie morskiej w ciągu dnia nie odczuwamy upałów, a noce są orzeźwiające.
HOTEL PALAZZO *** :
Luksusowy kompleks wypoczynkowy usytuowany w spokojnej okolicy Słonecznego Brzegu w odległości ok. 300 m od przepięknej, piaszczystej plaży rozciągającej się na przestrzeni 9 km. Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, bary, supermarkety, nieco dalej kluby nocne i dyskoteki. Kompleks składa się z 3 budynków z basenem przy każdym z nich. Obiekt ogrodzony, oświetlony i całodobowo strzeżony.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI na terenie kompleksu : ogród, restauracja z otwartym tarasem, recepcja
z sejfami, kantor wymiany walut, 2 windy, sklep spożywczy, BASENY z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Dodatkowo: bilard , darty, tenis stołowy, oświetlona scena do animacji i ćwiczeń, sala do tańca odkryta ze sprzętem dyskotekowym, altany do spotkań,duży zielony plac zabaw dla dzieci.
ZAKWATEROWANIE :
Pokoje typu apartamentowego- 2, 3- osobowe z łazienkami ,TV SAT, lodówką oraz balkonem. Pokoje klimatyzowane ,wygodne , nowocześnie wyposażone.
WYŻYWIENIE:
W restauracji hotelowej -3 posiłki dziennie w formie bufetu wraz z napojami (kawa ,herbata, 2 rodzaje soków, woda mineralna oraz lampka wina do kolacji.)
Pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu , ostatnie świadczenie śniadanie + suchy prowiant na drogę.
CENA OBEJMUJE::
-7 /10/11 noclegów w hotelu *** pokoje 2,3- osobowe z łazienkami i TVSAT
- Wyżywienie: 3 posiłki dziennie z napojami i winem
-Przelot samolotem na trasie: Katowice-Varna-Katowice
-Transfery na trasie: VARNA-HOTEL-VARNA autokarem LUX
-opiekę pilota - przewodnika
-ubezpieczenie NW, Kl i bagaż, Choroby Przewlekłe
-program turystyczny- wycieczki zawarte w programie
-taksę klimatyczną
CENA NIE OBEJMUJE::
-kosztu wycieczek fakultatywnych
-kosztu wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych oraz bułgarski wieczór- ok.35 EUR

Atrakcje:
1 DZIEŃ - Wylot z Portu Lotniczego w Katowicach. Przelot do VARNY transfer autokarem do Hotelu, zakwaterowanie obiad lub obiadokolacja w zależności od rozkładu lotów, spotkanie organizacyjne -nocleg.

1 - 8/11/12 dzień - Pobyt w Hotelu - PALAZZO *** ”:

W trakcie pobytu plażowanie, wypoczynek i wycieczki :

NESEBER- MIASTO MUZEUM + SŁONECZNY BRZEG - wycieczka autokarowa - zwiedzanie urokliwego miasta zaliczanego do pomników kultury, wpisanego na listę UNESCO Słynie z przepięknej architektury, krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia W programie zwiedzanie Starego Miasta, bizantyjskich kościołów średniowiecznych fortec. W drodze powrotnej przejazd przez SŁONECZNY BRZEG - jeden z największych bułgarskich kurortów.

ŚLADEM SUŁTANA SULEJMANA- BURGAS -AQUA CALIDE-TERMOPOLIS - wycieczka autokarowa, w trakcie której zobaczymy BURGAS -drugą nadmorską stolicę Bułgarii- gdzie zobaczymy stare miasto,port, molo oraz przepiękny Park Nadmorski ze słynną Galerią Rzeźb na świeżym powietrzu następnie przejazd do AQUA CALIDE- TERMOPOLIS -zwiedzanie powstałych około VI w.p.n.e jednych z największych łaźni na świecie,które Calidae odwiedzali wielcy tego swiata: bułgarscy carowie tureccy sułtani, Konstantyn IV, Filip II Macedonski.Na miejscu zobaczymy - mury obronne starożytnego miasta Terme (Trmepolis) - łaźnie rzymską z I wieku, z ciepłym i zimnym basenem , łaźnię (hammam) Sulejmana Wspaniałego całkowicie zrekonstruowaną.

BUŁGARSKI WIECZÓR - wyjazd autokarem do urządzonej w stylu ludowym restauracji na wzgórzach Starej Płaniny.W programie : pokaz ludowych tańców w wykonaniu kilkunastoosobowego zespołu artystów , który kończy się wspólnym z Turystami korowodem bałkańskiego tańca horo. Goście mają możliwość spróbowania tradycyjnych bułgarskich dań ,które są serwowane w czasie kolacji , wino z beczek bez ograniczeń no i oczywiście kieliszek rakiji.

PROPOZYCJE PROGRAMU FAKULTATYWNEGO za dodatkową opłatą:

WARNA - DELFINARIUM - całodzienna wycieczka autokarowa,w trakcie której zwiedzimy Warnę - największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii. Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków, z pięknym parkiem morskim, licznymi muzeami. Tutaj na obrzeżach miasta znajduje się także mauzoleum polsko-węgierskiego króla Władysława Warneńczyka, który poległ pod Warną, w roku 1444 w bitwie z Turkami- objazd miasta oglądanie najważniejszych zabytków i charakterystycznych punktów miasta, następnie wizyta w Delfinarium - udział w przedstawieniu tresury delfinów , które stanowi olbrzymią atrakcję zarówno dla dorosłych jak i dzieci - OK.45EUR

JEEP SAFARI - ekscytująca wyprawa jeepami wiodąca przez malownicze, nadmorskie tereny
-- bułgarską dżunglę - Niewątpliwą atrakcją jest piknik na polanie w pobliżu skalnego kanionu
z wodospadem oraz strzelanie z wiatrówek następnie wizyta w Zagrodzie z MINI ZOO- strusie kozy, sarenki, owce z poczęstunkiem. OK.35 EUR

8/11/12 dzień - śniadanie - odbiór/ ostatni posiłek uzależniony od rozkładu lotów , transfer autokarem do VARNY - Port Lotniczy - przelot do Katowic.
PDF    RTF

CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-05-25 do:2018-06-05 12 katalogowa A 2005 PLN zamów
od:2018-06-04 do:2018-06-14 11 katalogowa B 1965 PLN zamów
od:2018-08-27 do:2018-09-03 8 katalogowa C 1805 PLN zamów
od:2018-09-03 do:2018-09-10 8 katalogowa C 1805 PLN zamów
 
© copyright; 24travels.com
ul. Olszówki 15
43-300 Bielsko-Biała