Relax Hotel Avena *** - Promocyjny tygodniowy pobyt rekreacyjny- Słowacja - Tatry Niskie - Liptow -
Symbol oferty: 1899/111
Państwo: Słowacja
Region: Tatry Niskie - Liptov - Chopok
Miasto: Liptowski Jan
Transport: Własny
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Wyjazd narciarski
Wyżywienie: śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • Telefon
 • Kuchnia
 • Restauracja
 • sauna
 • Tenis
 • Whirpool
 • Solarium
 • Parking
 • Bar
 • Kawiarnia
 • Sklep - market
 • Sala konferencyjna
 • Internet
świadczenia:
Cena zawiera: zakwaterowanie, wyzywienie wg opcji, korzystanie z basenu hotelowego, fitnes.
Cena podstawowa:
Osoba z wyżywieniem HB (śniadania, obiadokolacje).
Opis obiektu::
Nowo zrekonstruowany ośrodek kondycyjno - rehabilitacyjny Relax Hotel*** Avena o pojemności 160 łóżek, znajduje się w pięknym i cichym górskim otoczeniu Doliny Jańskiej, niedaleko miejscowości Liptowski Jan. Teren ten znajduje się w przepięknej scenerii Parku Niżne Tatry, po jego północnej stronie, w Dolinie Jańskiej. Dolina Jańska, przez którą przepływa górski potok Štiavnica, jest jedną z najpiękniejszych dolin w Niżnych Tatrach. Długość doliny wynosi 17 km. Kończy się ona na zboczu najwyższego szczytu Niżnych Tatr - Dziumbiera, mającego wysokość 2.043 m n.p.m.
Relax Hotel*** Avena oferuje swoim gościom przyjemny pobyt w pięknym i czystym środowisku górskim, w połączeniu z rehabilitacją i relaksem.
Opis pokoi::
Zakwaterowanie zapewniamy w nowo wyposażonych pokojach 2 i 3-osobowych, w pokojach rodzinnych oraz apartamentach. Izby są bardzo wygodne, dysponują własnym węzłem sanitarnym, natryskami, telefonem, telewizorem z przyłączem satelitarnym a w większości pokoi znajduje się także balkon.
Wyżywienie::
Wyżywienie oferujemy w formie półpensji (2 posiłki) albo pełnej pensji (3 posiłki) bezpośrednio w hotelowej restauracji. Śniadania są podawane w formie szwedzkiego stołu (ciepłe i chłodne dania, sałatki, napoje, musli, pieczywo słone oraz słodkie, kawa, mleko, herbata, owoce, świeże warzywa i inne). Obiad i kolację można wybrać z menu spośród 3 potraw, z możliwością wyboru potraw wegetariańskich i dietetycznych. W restauracji hotelowej z kominkiem podajemy szeroki asortyment dań i napojów.
Przyjemny wypoczynek oraz możliwość spotkań umożliwia bar hotelowy, który oferuje bogaty wybór napojów oraz możliwość zabawy przy żywej muzyce albo przy muzyce z płyt.
Dodatkowe wyposażenie:
* basen hotelowy z podgrzewaną wodą (dla naszych gości wstęp darmowy)
* fitness (dla naszych gości wstęp darmowy)
* sauna
* solarium
* bilard
* strzałki
* tenis stołowy
* stołowy futbol
* kącik dla dzieci
* Computer - games room (Playstation 1, Playstation 2, PC)
* wypożyczalnia rowerów
* dostęp do Internetu
* hotelowa biblioteka
* mała sala gimnastyczna
* Recepcja - usługi recepcyjne dostępne cała dobę - oferuje sprzedaż drobnych towarów, prezentów, kopiowanie dokumentów, usługi telefaksowe, usługi biurowe, wypożyczanie gier towarzyskich, pośrednictwo przy korzystaniu z innych usług, takich jak: jazda konna, paralotniarstwo, rafting, wędkarstwo i inne
* nowa sala kongresowa
Atrakcje:
Basen hotelowy z podgrzewaną wodą (dla naszych gości wstęp darmowy),fitness (dla naszych gości wstęp darmowy),sauna, solarium, bilard, strzałki, tenis stołowy, stołowy futbol, kącik dla dzieci, Computer - games room (Playstation 1, Playstation 2, PC), wypożyczalnia rowerów, dostęp do Internetu
hotelowa biblioteka, mała sala gimnastyczna, Recepcja - usługi recepcyjne dostępne cała dobę - oferuje sprzedaż drobnych towarów, prezentów, kopiowanie dokumentów, usługi telefaksowe, usługi biurowe, wypożyczanie gier towarzyskich, pośrednictwo przy korzystaniu z innych usług, takich jak: jazda konna, paralotniarstwo, rafting, wędkarstwo i inne; nowa sala kongresowa.

Zapewniamy kompleksowe usługi, bogaty wybór wycieczek do okolicznych miejscowości, usługi i formy aktywności zgodnie z życzeniami klientów. Nasze usługi oferujemy pojedynczym osobom i zakładom pracy, proponując obsługę spotkań firmowych, kongresów, spotkań towarzyskich. Dojazd do hotelu jest możliwy własnym samochodem. Połączenia autobusowe i kolejowe do Liptowskiego Mikulasza i Liptowskiego Gródka, skąd na Państwa życzenie zapewnimy transport do hotelu w obie strony. Organizujemy wycieczki w najpiękniejsze rejony Liptowa, Wysokich i Niżnych Tatr oraz innych miejsc - za pomocą naszego 7-osobowego samochodu. W okresie zimy dysponujemy Skibusem, który zapewnia transport do najbardziej znanych ośrodków narciarskich na terenie Liptowa i Wysokich Tatr.
W czasie zimy w Dolinie Jańskiej jest do dyspozycji ośrodek narciarski Javorovica z 4 wyciągami o zdolności przewozowej 1900 osób na godzinę i 4 nartostrady o całkowitej długości 2620 m. Nartostrady są sztucznie zaśnieżane, co daje gwarancję dobrych warunków narciarskich. Trudności narciarskich tras zjazdowych są następujące: dziecięca, lekka, średnia i średnio ciężka. Kolejną korzyścią jest sztucznie oświetlony stok narciarski. Bardzo dobre warunki są oferowane amatorom narciarstwa biegowego - do dyspozycji jest 20-kilometrowa narciarska trasa turystyczno-biegowa. Podobnie dobre warunki mają do dyspozycji amatorzy sanek, alpinizmu zimowego, snowboardu i jazdy na saniach z zaprzęgiem. Ośrodek narciarski jest oddalony od Hotelu Avena o około 400 m.
PDF    RTF

CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-03-03 do:2018-03-10 8 katalogowa A 739 PLN = 175 EUR sprawdź miejsca
od:2018-03-10 do:2018-03-17 8 katalogowa A 739 PLN = 175 EUR sprawdź miejsca
od:2018-03-17 do:2018-03-24 8 katalogowa A 739 PLN = 175 EUR sprawdź miejsca
od:2018-03-24 do:2018-03-31 8 katalogowa A 739 PLN = 175 EUR sprawdź miejsca
od:2018-03-31 do:2018-04-07 8 katalogowa A 739 PLN = 175 EUR sprawdź miejsca
 
© copyright; 24travels.com
ul. Olszówki 15
43-300 Bielsko-Biała