Symbol oferty: 1323/1176
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
Łódź, Pakiet świadczeń wg oferty, Pensjonat, Cena podstawowa od osoby, obóz narciarski
Obóz narciarski lub Snowboardowy na Słowacji:

Zakwaterowanie:
Pensjonat Horec
leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova - Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Niewielka część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się restauracja z kominkiem, a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego i stanowiska komputerowe, konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o - możliwość kąpieli dla chętnych. Zakwaterowanie w terminie: I, II, III.

Pensjonat Jurika
w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Niedawno odremontowany, stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę). W ośrodku bezprzewodowy dostęp do Internetu! Zakwaterowanie w terminie: I, II, III, V i VII.

Pensjonat Galanto
leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova - Janskej dolinie. Dobrze urządzone 2-5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się stołówka, która serwuje smaczne posiłki. Na terenie pensjonatu bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zakwaterowanie w terminie: IV.
Tereny narciarskie:
Największy w tej części Europy ośrodek narciarsko-snowboardowy - Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras - 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę; duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów. www.jasna.sk/pl/
Program:
- Narty lub snowboard - 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
- Wycieczka do Aquaparku Tatralandia www.tatralandia.sk/ lub do Aquaparku Gino Paradise www.ginoparadise.sk/index.php/vodny-raj
- Wycieczka do jaskini Wolności www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci
- Wyjścia do jaskini solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.
- Wyjazd na dyskotekę Happy End MUSIC CLUB na stoku www.jasna.sk/pl/atrakcje/apres-ski-program/music-club-happy-end/ - tylko i wyłącznie dla uczestników, którzy będą mieli ukończone 15 lat. Wymagana pisemna zgoda rodziców.
- Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza - gra miejska.
Zawody i certyfikaty - w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
- Poza tym w programie - konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.
Uwaga: wyjście na dyskotekę, jaskini solnej, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.
Świadczenia w cenie:
Zakwaterowanie: 2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika lub Galanto.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół - duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego - początkujący, średnio zaawansowany, do zaawansowanego).
Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy snowboardingu, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.
Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW - 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL - 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC - 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
Serwis: serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.
Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.
Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku oraz Jaskini Wolności, Happy End MUSIC CLUB, jaskini solnej, korzystanie z sauny, jacuzzi. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
Transport: przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (140 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego (170 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska, obejmuje również wszystkie wycieczki. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp. i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.
Dodatkowe informacje:
Bezpieczeństwo: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Ponadto na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.
Sprzęt: możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 68 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych butów lub samej deski - 38 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku - 15 euro na 6 dni.
Uwagi: program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każda osoba do 18 roku życia musi posiadać ważny paszport lub dowód tymczasowy, powyżej 18 roku życia paszport lub dowód osobisty.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Białystokgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw
Bydgoszczgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw.
Gdańskgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw
Katowicegodz. zbiórki do potwierdzeniado potw
Kielcegodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw.
Krakówgodz. zbiórki do potwierdzeniado potw
Lublingodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowydo potw
Olsztyngodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw
Opolegodz. zbiórki do potwierdzeniado potw
Poznańgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowydo potw
Rzeszówgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw
Szczecingodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowy min. 4 os.do potw
Toruńgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowydo potw
Warszawagodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowydo potw
Wrocławgodz. zbiórki do potwierdzenia - dojazd antenowydo potw
Łódźgodz. zbiórki do potwierdzeniado potw
Atrakcje:
PDF    RTF

CENNIK
 
© copyright; 24travels.com
ul. Olszówki 15
43-300 Bielsko-Biała